شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فعال در حوزه بازرگانی

سبردانه کویر

شرکت سبزدانه کویر با هدف انجام کلیه امور بازرگانی از قبیل خرید و فروش کالا، صادرات و واردات، ترخیص کالا و انجام کلیه امور گمرکی و اخذ نمایندگی از منابع داخلی و خارجی در سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود. در ادامه این شرکت با تمرکز بر زنجیره تولید و صادرات پسته ایران از مرحله جمع آوری و فراوری تا بسته بندی و صادرات، ضمن صادرات به کشورهای مختلف در سراسر دنیا توانست برند خود را در سطح جهانی توسعه دهد. این شرکت از بدو تاسیس استفاده از روش‌های علمی و استفاده از امکانات پیشرفته و بروز در سورت و بسته‌بندی و مهار آفت‌های پسته توانست صادرات پسته خود به اروپا را گسترش داده و پیشرفت قابل توجهی در اهداف صادراتی خود در زمینه پسته فراهم آورد. شرکت سبزدانه کویر با توسعه سبد صادراتی خود صادرات سایر خشکبار از جمله خرما، گردو، انجیر و بادام را نیز به عنوان هدف صادراتی خود در نظر گرفته و در این زمینه حضور فعال در بازارهای هدف صادراتی دارد.
بهره‌وری بالا، استفاده از دانش روز و اعتمادسازی باعث شد تا انبار شرکت سبزدانه در سال 1399 به عنوان انبار معتمد در بورس کالا پذیرفته شود و هم اکنون از جمله محدود شرکت‌های مورد اعتماد بورس کالا می‌باشد.
در راستای توسعه تجارت خارجی واردات ادویه‌جات و حبوبات بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت در حوزه تجارت خارجی را تشکیل می‌دهد.

معرفی شرکت …

کوشا پایدار آریا

شرکت کوشاپایدار آریا به شماره ثبتی 12552 فعالیت خود را از سال 1392 با هدف اکتشاف، استخراج، بهره برداری، استحصال، فراوری، خرید، فروش، صادرات و واردات کانی‌های فلزی و غیر‌فلزی فراوری نشده و خام همچین طراحی و احداث کارخانجات صنعتی در حوزه‌های فولاد، مس، فررو کروم، فرومنگنز و …، نیروگاه‌ها، پتروشیمی پالایشگاهی آغاز کرد. توسعه دانش فنی روز دنیا از طریق تجهیز کارخانجات نیز یکی از اهداف اساسی شرکت کوشاپایدار آریا به حساب می‌آید. تمرکز و تخصص این شرکت از سال 1395 بر بخش معدن در حوزه‌های اکتشاف، استخراج، فرآوری و صادرات قرار گرفت و اقدامات قابل توجه و حضور فعال این شرکت در بخش‌های مختلف معدنی توانسته این شرکت را در زمره موفق‌ترین شرکت‌ها در تکمیل زنجیره ارزش محصولات معدنی و عرضه این محصولات با ارزش افزوده بالاتر در بازارهای جهانی قرار دهد.
این شرکت با بهره‌گیری از توان و تجارب اعضای خود علاوه بر موفقیت در امر صادرات در حوزه تخصصی خود، کنترل هزینه‌های هلدینگ در واردات ماشین آلات و تجهیزات و مواد اولیه مورد استفاده شرکت‌ها، عضو گروه را به نحو احسن مدیریت نموده است. بهره‌گیری از توان توامان این شرکت در دو حوزه صادرات و واردات در چارچوب تخصص خود زمینه تعریف همکاری‌های مشترک با سازمان‌ها و نهادهای معتبر داخلی و خارجی را مهیا کرده است.

معرفی شرکت …

توسعه طلوع صادرات خلیج فارس

شرکت توسعه طلوع صادرات خلیج فارس به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ توسعه طلوع تجارت خلیج فارس در سال 1399 فعالیت خود را آغاز نمود. از اهداف این شرکت، استقرار ساختارهای کارآمد و به‌روز در زمینه بازاریابی بین‌المللی و صادرات محصولات مختلف از جمله محصولات غذایی، مصالح ساختمانی، مواد پتروشیمی و غیره و همچنین توسعه فعالیت‌های بازرگانی در زمینه‌های مختلف تجاری می‌باشد. استراتژی راهبردی شرکت بر استفاده از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود ملی در کنار جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی به عنوان عنصر محرک فعالیت‌های اقتصادی در سطح بین‌المللی استوار می‌باشد تا از این طریق بتواند گام‌هایی مفید و اثربخش به منظور ایجاد بستری پایدار در جهت منافع اقتصادی کشور و سودآوری بهینه شرکت بردارد.

معرفی شرکت …

آرافولاد خلیج فارس

در راستای ایجاد کارخانجات آهن و فولادسازی و واحدهای مربوطه به منظور پیشبرد و گسترش معادن و صنایع معدنی، انجام عملیات ساخت فولاد با روش‌های مختلف عملیات ذوب و ریخته‌گری و نورد آهنی و تولید انواع مقاطع هندسی استاندارد، احداث واحدهای مربوطه و صنایع بالا دستی و پایین دستی در زنجیره فولاد با هدف توسعه صنعت فولاد کشور فعالیت خود را از سال 99 آغاز نمود. این شرکت با ایجاد واحدهای تحقیقاتی و انجام آموزش‌های علمی و عملی در زنجیره صنعت فولاد به دنبال استفاده از ظرفیت‌های انباشته از دانش در این بخش است. کلیه فعالیت‌های مجاز بازرگانی اعم از خرید و فروش کالاهای تجاری، قطعات و تجهیزات و مواد و مصالح مربوط به صنعت و صنایع معدنی در سطح ملی و بین‌المللی از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌باشد. در کنار این فعالیت‌ها مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف صنعت فولاد و انجام هر نوع عملیات پیمانکاری مرتبط با صنعت فولاد این مجموعه را به یک مجموعه کم نظیر در حوزه تخصصی صنعت فولاد تبدیل کرده است.

معرفی شرکت …

در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید