سبزدانه کویر:

آدرس: بلوار نلسون ماندلا، نبش خیابان والی نژاد، پلاک 78، ساختمان کوشیار ، طبقه 3 واحد 15 و 16
تلفن: 02188878917  ، 4 – 02188193762
فکس: 02188193765

مشاهده وب سایت شرکت

معرفی شرکت

شرکت سبزدانه کویر با هدف انجام کلیه امور بازرگانی از قبیل خرید و فروش کالا، صادرات و واردات، ترخیص کالا و انجام کلیه امور گمرکی و اخذ نمایندگی از منابع داخلی و خارجی در سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود. در ادامه این شرکت با تمرکز بر زنجیره تولید و صادرات پسته ایران از مرحله جمع آوری و فراوری تا بسته بندی و صادرات، ضمن صادرات به کشورهای مختلف در سراسر دنیا توانست برند خود را در سطح جهانی توسعه دهد. این شرکت از بدو تاسیس استفاده از روش‌های علمی و استفاده از امکانات پیشرفته و بروز در سورت و بسته‌بندی و مهار آفت‌های پسته توانست صادرات پسته خود به اروپا را گسترش داده و پیشرفت قابل توجهی در اهداف صادراتی خود در زمینه پسته فراهم آورد. شرکت سبزدانه کویر با توسعه سبد صادراتی خود صادرات سایر خشکبار از جمله خرما، گردو، انجیر و بادام را نیز به عنوان هدف صادراتی خود در نظر گرفته و در این زمینه حضور فعال در بازارهای هدف صادراتی دارد.
بهره‌وری بالا، استفاده از دانش روز و اعتمادسازی باعث شد تا انبار شرکت سبزدانه در سال 1399 به عنوان انبار معتمد در بورس کالا پذیرفته شود و هم اکنون از جمله محدود شرکت‌های مورد اعتماد بورس کالا می‌باشد.
در راستای توسعه تجارت خارجی واردات ادویه‌جات و حبوبات بخش دیگری از فعالیت‌های این شرکت در حوزه تجارت خارجی را تشکیل می‌دهد.

تماس با سبزدانه کویر