شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فعال در حوزه حمل و نقل

ریل سیر کوثر

ریل سیر کوثر

شرکت ریل‌سیر کوثر در سال 1382 با موضوع فعالیت حمل و نقل ریلی تأسیس و در سال 1384 با تأمین تعدادی واگن مسافری موسوم به غزال پا به عرصه حمل و نقل ریلی نهاد. در سال 1395 به عنوان اولین شرکت حمل و نقل ریلی مسافری با عرضه بخشی از سهام خود وارد فرابورس گردیده که زمینه‌ساز شناساندن بیشتر صنعت حمل و نقل به ویژه ریلی به جامعه و فراهم نمودن امکانات تأمین مالی این صنعت از طریق بخش خصوصی گردیده است. این شرکت با تلاش کارکنان متخصص و همت مدیران سخت‌کوش و مالکیت 67 واگن مسافری توانسته سالیانه 800 هزار نفر جابجا نماید. قطارهای غزال و اپتیما در ریل سیر کوثر به صورت رفت و برگشتی در مسیرهای مشهد-تهران، مشهد-بندرعباس، مشهد-یزد، فعال هستند. بنابراین می‌توان گفت این قطارها بیشترین پوشش فعالیت خود را در مشهد دارند. شرکت قطارهای ریل سیر کوثر تاکنون 25 واگن چهار تخته لوکس غزال کوثر، 20 واگن شش تخته و دو دستگاه رستوران را خریداری و تجهیز کرده است. این تعداد واگن برای جابه‌جایی روزانه 2000 مسافر آماده هستند. به این ترتیب می‌توان گفت در حال حاضر این شرکت با دو نوع قطار به نام‌های قطار غزال و قطار اپتیما در بخش سفرهای ریلی فعالیت می‌کند.

معرفی شرکت …

پرتو بارفرابر خلیج فارس

شرکت پرتو بارفرابر خلیج فارس در سال 1391 به صورت شرکت سهامی خاص فعالیت خود را در زمینه ارائه کلیه خدمات عمومی و تخصصی حمل و نقل باری و ترکیبی (عملیات جاده‌ای) در داخل و خارج از کشور آغاز نموده است. عمده بارهایی که توسط این شرکت تاکنون حمل گردیده شامل محصولات معدنی (کنستانتره، آهن، گندله و…) محصولات فولادی (شامل آهن اسفنجی، شمش، اسلب، کویل و…) و کانتینرهای مربوط به شرکت‌های معدنی و صنعتی خصوصی و دولتی و نیمه دولتی می‌باشد. این شرکت با در اختیار داشتن 450 دستگاه واگن باری ملکی و 600 دستگاه واگن باری اجاره‌ای در کلاس‌های مخزن دار، لبه بلند و لبه کوتاه توانایی بسیار بالایی در بحث ترانزیت داخلی و خارجی دارد. لازم به ذکر است این شرکت با تکیه بر توان و تجربه مجموعه همکاران خود موفق به اخذ پذیرش در فرابورس ایران در سال 1400 شده است. توسعه سهم بازار، توسعه ناوگان، توسعه زنجیره ارزش مشتریان و کسب یکی از پنج جایگاه برتر صنعت حمل بار از جمله چشم‌اندازهای آتی این شرکت می‌باشد که با تمرکز بر جذب مشتریان برای همکاری‌های بلند مدت، تمرکز بر استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان، افزایش سهم بازارهای داخلی و بین‌المللی از حیث حمل بار و درآمدزایی و ارتقاء بهره‌وری ناوگان‌ها قابل دستیابی است.

معرفی شرکت …

طلوع ترابری خلیج فارس

علیرغم پیشرفت های صورت گرفته در حوزه حمل و نقل ریلی، دریایی و هوایی همچنان حمل و نقل جاده ای با سهولت و سرعت بیشتری صورت می گیرد. از طرف دیگر عدم وجود زیرساخت های لازم در سایر حلقه های حمل و نقل هلدینگ توسعه طلوع تجارت خلیج فارس ضرورت وجود شرکت طلوع ترابری خلیج فارس بعنوان شرکت حمل و نقل جاده ای را نمایان ساخت. این شرکت از سال 1398 با هدف اولیه تکمیل زنجیره ارزش حمل و نقل ریلی باری تاسیس و پس از حضور اثر بخش در کنار سایر شرکت های گروه اقدام به توسعه فعالیتهای خود با محوریت حمل بار صنعتی و معدنی در کشور نمود. این شـرکت هم اکنون با اسـتفاده از ظرفیت های خود در پروژه های معدنی و صنعتی بزرگ کشـور در حال ارائه خدمات می باشد.

معرفی شرکت …

راهبر سیر سمنگان

گستردگی حمل و نقل ریلی در حوزه مسافری و باری با توجه به حضور اثر بخش شرکت های گروه در این حوزه مستلزم تقسیم کار دقیق و تخصص گرایی در فعالیت های مختلف صنعت ریلی است. بدین منظور شرکت راهبرسیرسمنگان در سال 1388 با هدف ارائه خدمات فنی، مهندسی و راهبری به قطارهای باری و مسافری شرکت های گروه تاسیس گردید. تخصص و تقسیم کار صورت گرفته باعث افزایش رضایت مشتریان و افزایش بهره وری شرکت های تابعه گردید. پروژه خرید و بهره برداری از 20 لکوموتیو باری از جمله مهمترین اقدامات در دست انجام شرکت راهبر سیر سمنگان می باشد.

معرفی شرکت …

هواپیمایی هرمز

شرکت هواپیمایی هرمز با هدف گسترش و رشد فعالیت‌های اقتصادی اجتماعی در کشور به ویژه در استان‌های کرمان و هرمزگان در بخش حمل و نقل هوایی، تشکیل و فعالیت خود را از فروردین 1396 با اخذ مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان یک شرکت هواپیمایی مسافری و باری آغاز نموده است. این شرکت تعدادی هواپیمای مسافری و باری از شرکت‌های معتبر جهان خریداری نموده و با وجود تحریم‌ها در حال رایزنی جهت ورود هواپیماها می‌باشد. همچنین این شرکت به منظور پرورش خلبان‌های توانمند، موضوع آموزش و ایجاد دوره‌های هوانوردی را در دستور کار خود قرار داده است.

معرفی شرکت …

کشتیرانی هرمز خروشان

کشتیرانی هرمز خروشان در راستای تکمیل زنجیره حمل و نقل هلدینگ توسعه طلوع تجارت خلیج فارس با استفاده از کادر متخصص و با تجربه در امور مربوط به حمل و نقل دریایی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با واسطه دارا بودن مالکیت کشتی کانتینربر و بیش از سه هزار کانتینر از جمله شرکت‌های حمل و نقل دریایی معتبر در سطح بین‌المللی به حساب می‌آید. خدمات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از حمل کانتینر به صورت دربست (FCL)، حمل خرده بار (LCL)، حمل بار فله (BULK) و حمل بار NVOCC

معرفی شرکت …

در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید